..velkoobchod s luxusní čokoládou

Asbach


Asbach

Katalog 2017 / 2018 ke stažení

Historie Pralinek ASBACH

Za existenci pralinek vděčíme HUGO ASBACHOVI, zakladateli palírny brandy Asbach GmbH & CO. Ve "zlatých dvacátých letech" bylo považováno za nevhodné, aby dámy pily na veřejnosti alkohol. Hugo Asbach ale znal náklonnost něžného pohlaví k mlsání a jejich velkou lásku pro výbornou jemnou brandy. A tak se rozhodl, vyrábět pralinky s brandy ve vlastní režii. Málo kdy byl tak delikátní problém tak elegantně a půvabně vyřešen.

Tajemství pralinek ASBACH - WEINBRAND

Naše jemné pralinky s brandy z Rüdersheimu nad Rýnem tvoří jedinečný sortiment pralinek plněných s brandy s nejvyšší kvalitou, které dávají přednost spotřebitelé, kteří umějí ocenit mimořádný labužnický požitek jako součást svého života.

Je to ta stará tradice, podle které jsou vyráběny v Rüdersheimu nad Rýnem jemné pralinky s brandy. Je to samozřejmě Asbach Uralt, která v hlubokých sklepích dlouho zraje v tisících malých dubových soudcích. Je to čokoláda, nazývaná "Kuvertüre", kterou vyrábíme podle vlastní receptury z vysoce hodnotných kakaových bobů. ¨ Je to celosvětově chráněný a v našem podniku vyvinutý postup "lití za studena", kterému vděčíme za to, že známý cukrový povlak našich pralinek je tak krystalicky jemný a slabostěnný, jak to neumí žádná z tradičních výrobních metod. A je to láska k našemu výrobku a neustálé přání dosahovat řemeslnické dokonalosti.


 


přečíst více…Zobrazeno 1 - 6 z 6 (1 stránek)
Obj. číslo: 2111

Pralinky s brandy Asbach a cuk..

Dočasně nedostupné | Balení po 6 ks

Obj. číslo: 2204

ASBACH lahvičky mléčná čokolád..

Říjen 2019 | Balení po 10 ks

Obj. číslo: 2206

Vánoční směs ASBACH lahviček s..

Říjen 2019 | Balení po 6 ks

Obj. číslo: 2222

ASBACH lahvičky vánoční..

Říjen 2019 | Balení po 10 ks

Obj. číslo: 2233

Asbach vánoční hvězda 155 g..

Říjen 2019 | Balení po 6 ks

Obj. číslo: 2234

ASBACH lahvičky vánoční..

Říjen 2019 | Balení po 6 ks

Zobrazeno 1 - 6 z 6 (1 stránek)